אנחנו בחזית הטכנולוגיה של הרכב האוטונומי – פיתוח תוכנה EMBEDDED וסביבות אוטומציה עבור INNOVIZ

כחלק מהפעילות שלנו בחזית הטכנולוגיה, מאז יולי, 2018, צוות פיתוח של רייצ’יפ נותן שירותי ייעוץ ופיתוח עבור חברת .INNOVIZ TECHNOLOGIES הפועלת בתחום הרכבים האוטונומיים.

חברת אינוויז פיתחה חיישן לייזר (LiDAR)המיועד לאפשר נהיגה אוטונומית בכלי רכב. החיישן של אינוויז, המבוסס על ארכיטקטורה ייחודית הכוללת גלאי בעל מאפיינים ייעודים ורכיבי MEMS,  מבצע סריקה תלת מימדית ממרחק, ומייצר מפה תלת ממדית של סביבת הרכב בדיוק גבוה, בכל תנאי התאורה ובכל תנאי מזג האוויר. טכנולוגיית ה- LiDAR מבוססת על שימוש בלייזר כדי למדוד מרחקים: מערכת LiDAR משדרת אותות לייזר קצרצרים לעבר אובייקט נבחר, וקובעת את מרחקו בהתאם לזמן הדרוש לאותות לחזור אל מקור השידור. עד לאחרונה רוב המערכות היו גדולות, מסורבלות ויקרות, מה שהקשה על יישומם כרכיב קבוע ברכבים מסחריים המיוצרים באופן המוני. הייחוד של אינוויז הוא בפיתוח טכנולוגיית LiDAR ממוזערת וזולה המספקת טווח רחב ורזולוציה גבוהה. 

על מנת לעמוד ביעדי הפיתוח של החברה, אינוויז טכנולוגיות שכרה את שירותיה של חברת RACHIP, אשר העמידה צוות פיתוח של החברה התומך במגוון רחב של פיתוחים, שפות וטכנולוגיות .

שירותי הR&D המסופקים הינם מגוונים וגמישים ומותאמים לצרכי הלקוח שהינו סטרטאפ צומח ודינמי במיוחד. השירותים כוללים: מומחה תוכנה אמבדד וFPGA, פיתוחים בעולם ה web, הקמת תשתיות data base, פיתוח אוטומציה נרחב לכל חלקי המוצר,  פיתוח כלים שונים לטובת תהליך הפיתוח ולמחקר, ייעול תהליך העבודה במעבדות ע”י פיתוח אפליקציות מגוונות המתקשרות עם צבד”ים שונים ובכך מחליפות את העבודה הידנית בתהליכים אוטומטיים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *