משה בובליל מונה לסמנכ”ל מו”פ בחברת רייצ’יפ החרדית

משה בובליל מונה לתפקיד סמנכ”ל מו”פ והנדסה בחברת ההייטק החרדית רייצ’יפ (Rachip). החברה מתמחה במתן שרותי פיתוח, אימות שבבים, תוכנה ובדיקות במיקור חוץ לתעשיית הסמיקונדקטורס. במסגרת התפקיד הוא יהיה אחראי לניהול הטכנולוגי של צוותי הפיתוח.

בובליל מגיע עם ניסיון של יותר מ-20 שנה בעמק הסיליקון, בסין וביפן.  הוא מילא תפקידי ניהול בכירים בחברות סנדיסק, אינטל, צורן LSI Logic ופלקסטרוניקס. לדבריו, המטרה היא “להביא לידי ביטוי את הכישרונות הייחודיים של המהנדסות שלנו, למנף את המסירות והחריצות שלנו לתעשיית ההייטק כולה ולייצר את ‘תלפיות-2′”.

בובליל הוא בעל תואר B.Scs. בהנדסת חשמל מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת פיניקס, אריזונה. על שמו גם רשומים מספר פטנטים בתחום אלגוריתם בתוך שבבים ותוכנות זמן-אמת. מייסדת ומנכ”לית רייצ’יפ, רחלי גנות, אמרה שבובליל מביא לחברה ניסיון טכנולוגי עשיר מעמק הסיליקון. “אנחנו מצפים לשפר בעזרתו את היצע השירותים ללקוחות הקיימים וללקוחות חדשים”.

חברת Rachip נמצאת בבעלות רחלי גנות. החברה נוסדה בשנת 2007 ומספקת שרותי פיתוח ואימות שבבים במיקור חוץ לתעשיית הסמיקונדוקטור, וכיום היא מעסיקה כ-100 מהנדסות ומתכנתות חרדיות בשני מרכזי פיתוח: בבני-ברק ובחיפה. לחברה ניסיון רב בפרויקטי ASIC, FPGA ,תוכנה ובדיקות. בין לקוחותיה: חברות בינלאומיות וישראליות בתחום השבבים דוגמת קיידנס, טאואר-ג’אז, נוקיה-סימנס, מיקרוסמי, סאנדיסק, מלאנוקס, סוני ועוד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *