שותפים בפיתוח לעולם הביטוח הפנסיוני

פיתוח פלטפורמת ענן לתפעול פנסיוני

בסוף שנת 2019 צוות הפיתוח בחטיבת התוכנה של RACHIP, סיים בהצלחה “עליה לאויר” של מערכת TimeWatch” פנסיה”. “טיימווטש פנסיה” היא פלטפורמת ענן לתפעול פנסיוני, עבור דיווחים של המעסיק, בהתאם לחובה על פי החוק. המערכת מאפשרת דיווח כספי פנסיה באמצעות רשומות דיגיטליות, בקובץ נתונים ממוכן ובמבנה אחיד. שימוש בממשק מעסיקים נוח ומתקדם, ההופך את נושא ההפרשות הפנסיוניות לפשוט ומדויק וחוסך לארגון זמן וכסף רב.

הפרויקט בוצע עבור לקוח TimeWatch לסה ויז’ן המתמחה בפתרונות מלאים ומתקדמים לדיווחי נוכחות, ניהול ובקרת שעות העבודה של כל סוגי העובדים בעסק (מהמשרד ובשטח), בכל זמן ומכל מקום.  פתרונות אלה מסייעים לבעלי עסקים, מנהלי משאבי אנוש ועסקים קטנים כגדולים לנהל את עובדיהם, להפחית עלויות ולהגדיל את הפרודוקטיביות.

מערכת “TimeWatch פנסיה” מאפשרת שידור של XMLים, קבלת היזונים ופיענוח שלהם. מטרת המערכת לתפעל בצורה אופטימלית את דיווחי המעסיקים וההיזונים החוזרים תוך הצגת דשבורדים ופילוח נתונים בצורה נוחה ויעילה למשתמשים, הכוללת את כל הממשקים והתקשורת עם המסלקה הפנסיונית.

בנוסף קיימת מערכת ניהול תומכת המאפשרת ניהול חברות, משתמשים ועוד.

המערכת פותחה ב PHP ו REACT.

ה  DATA BASE  הוא MY SQL

האתגרים בפרויקט היו לוחות הזמנים הצפופים בכדי לתת שרות מהיר ומענה לרגולציה עבור המשתמשים. כמו כן, הייתה עבודה רבה על פיענוח ההיזונים ועבודה שותפת עם המסלקה הפנסיונית עד להשגת התוצאות הרצויות, כולל היבטים של אבטחת מידע לצורך שמירה על הנתונים הרגישים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *